Home » #Riva 110′ Dolcevita – Dolce Mare Yachts – jacht motorowy

Zjawiskowy jacht motorowy #flybridge – Riva 110′ Dolcevita jest odpowiedzią stoczni na zapotrzebowanie klientów poszukujących dużego jachtu o niepowtarzalnych cechach kultowych łodzi Riva.

Więcej informacji o jachcie Riva 110′ Dolcevita:

Zespół projektantów Officina Italiana Design stworzył wyjątkowy projekt Riva 110′ Dolcevita, w sposób który nawiązuje do najlepszych rozwiązań znanych z wcześniejszych modeli Rivy, a jednocześnie ma w sobie pierwiastek nowoczesności. Znajdziemy więc na jachcie eleganckie materiały takie jak drewno czy stal, nadające wyjątkowego stylu glamour, a jednocześnie nowoczesne linie kadłuba i zastosowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że Dolcevita jest projektem świeżym i nowoczesnym.

Riva 110′ Dolcevita może poszczycić się idealnym wyważeniem między luksusem a minimalizmem, nic w projekcie łodzi nie jest przesadzone, króluje tu dyskretna elegancja i wyważona prostota. Świetnie zaprojektowany górny pokład (flybridge) wraz ze srebrno szarym kolorem kadłuba nadają łodzi sportowego charakteru.

Tym co wyróżnia projekt Riva 110′ Dolcevita jest salon z ogromnymi oknami, które zajmują niemal całą powierzchnię burt, ciągnąc się aż do rufy. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy wspaniałą przestrzeń z panoramicznym widokiem, który do tej pory był zarezerwowany tylko dla dużo większych jednostek.

Projektując wnętrze Dolcevity, jej twórcy sięgnęli po palisander, drewna podobnego do mahoniu, ale ma nieco ciemniejszej barwie i gęstszych słojach, dzięki czemu jest bardzo wytrzymałe, a polakierowane nadaje wnętrzu dyskretnej elegancji. Officina Italiana Design we wnętrzach wprowadziła matowe wykończenia ścian, które dobrze współgrają z szarą sofą, a klasyczne materiały żeglarskie łączą się z nowoczesnymi meblami, takimi jak szklany stół w jadalni z krzesłami ze skóry i stali nierdzewnej. W efekcie postało ciepłe i eleganckie wnętrze, które za sprawą szerokich drzwi można niemal w całości otworzyć na szeroki kokpit.

Kabina właścicieli znajduje się na głównym pokładzie, w części dziobowej i rozciąga się na całą szerokość kadłuba – duża przestrzeń oraz ogromne okna sprawiają, że miejsce to w pełni zasługuje na miano pięciogwiazdkowego apartamentu. Właściciele mają do dyspozycji dużą garderobę oraz wygodną, jasną łazienkę, do projektu której użyto pięknego białego marmuru. Poniżej, na dolnym pokładzie, znajdują cztery duże pokoje dla gości z łazienkami oraz kabiny dla załogi z łazienkami i kuchnią.

Jacht Riva 110′ Dolcevita otrzymała w 2019 r. prestiżową nagrodę „Boat International Design & Innovation Award” za projekt zewnętrznej powierzchni jachtu, która powstała z myślą maksymalnej wygodzie i pełni wypoczynku podczas rejsu.

Na pokładzie Riva 110′ Dolcevita znajduje się wiele przyjemnych miejsc do relaksu w promieniach słońca, poczynając od kokpitu ze stołem i wygodną kanapą, na górnym pokładzie kończąc. Flybridge został podzielny na dwie strefy – pokład słoneczny z meblami do wypoczynku (fotele i leżanki) oraz strefę jadalnianą z kanapą, stołem i częścią barową. Na dziobie znajduje się kolejny duży pokład słoneczny z wygodnymi materacami i kanapą.

Dolce Mare Yachts jest wyłącznym przedstawicielem jachtów Riva w Polsce, zapraszamy do kontaktu:

#DolceMareYachts #RivaExclusiveDealer #Riva110Dolcevita #RivaDolcevita #Dolcevita #yachts #boats #jachty #jachtymotorowe #superjachty #supeyachts #luksusowejachty #jachty

Add comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Log In

Categories