Home » #Riva 76′ Bahamas – Dolce Mare Yachts – jacht motorowy

Riva 76′ Bahamas to super luksusowy #jacht, jeden z najmłodszych i największych otwartych modeli z włoskiej stoczni Riva. Sylwetką przypomina nieco swoją starszą siostrę – Rivę 88 Florida i tak samo jak ona, ma hydraulicznie podnoszony węglowy dach, który pozwala szybko zmienić jacht z typu open w coupe.

Więcej informacji na temat Riva 76′ Bahamas, zdjęcia, specyfikacja techniczna oraz wirtualny spacer:

Jacht 76′ BAHAMAS został stworzony głównie z myślą o przebywaniu na zewnątrz łodzi, dlatego kokpit i rufa stanowią idealne miejsce do obserwacji otoczenia i bezkresnego horyzontu. Kokpit składa się z dwóch stref – bliżej dziobu i sterówki znajduje się kanapa ze stołem i podręcznym barem, a w części rufowej umieszczono wygodne kanapy i materace do wypoczynku na słońcu. Jasna barwa drewna na pokładzie oraz relingach i biel skórzanej tapicerki tworzą niezwykle przyjemną i elegancką przestrzeń

Wnętrze jachtu, jak przystało na Rivę, jest zaprojektowane z najwyższą dbałością o szczegóły, do projektu wykorzystano materiały takie jak skóra, drewno i stal nierdzewna. Salon i kabiny utrzymane są w jasnej, minimalistycznej stylistyce.

Kabina armatorska znajduje się w centralnej części jachtu, dzięki czemu jest przestronna, jasna i ustawna. Świetne połączenie bieli mebli i ciemniejszych elementów sprawia, że design przestrzeni jest uniwersalny i ponadczasowy. Wykończona marmurem Carrara łazienka właścicieli składa się z trzech części. Równie piękna jest kabina typu VIP, w której dominują biel i szarości, a ostre linie mebli nadają szyku i elegancji temu pomieszczeniu.

Żeglowanie RIVĄ 76′ BAHAMAS jest czystą przyjemnością – to bardzo szybka i zwinna #łódź o sportowym zacięciu, która zachwyca miłośników prędkości i poczucia wolności.

Dolce Mare Yachts jest wyłącznym przedstawicielem jachtów Riva w Polsce, zapraszamy do kontaktu:

#DolceMareYachts #RivaExclusiveDealer #RivaBahamas #Riva76Bahamas #AquarivaSuper #yachts #boats #jachty #jachtymotorowe #luksusowejachty #jachty

Add comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Log In

Categories