Home » #Riva 88′ Folgore – Dolce Mare Yachts – jacht motorowy

Riva 88′ Folgore przenosi nas w czasie do… przyszłości. Twórcy Rivy jak zawsze pozostają w ścisłej łączności z tradycją marki i szacunkiem dla klasycznych linii jachtu, a jednocześnie robiąc duży krok na przód, tworzą futurystyczny #jacht o super nowoczesnych rozwiązaniach.

Więcej informacji o Riva 88′ Folgore:

Riva znakomicie potrafi łączyć materiały takie jak mahoń czy stal z włóknem węglowym, otrzymując wysublimowane i eleganckie rozwiązania. Jak w większości jachtów Riva, również Folgore powstał przy współpracy z Officina Italiana Design, Pierro Ferrari i Ferretti Group Engineering Department.

W dużym kokpicie o powierzchni 22 m² znajduje się ogromna część wypoczynkowa z sofą w kształcie litery U, stół jadalniany oraz bar z otwieranym elektrycznie marmurowym blatem. Warto zwrócić uwagę na pokład rufowy, gdzie luk garażowy można ustawić w dwóch pozycjach – równolegle lub poniżej linii wody, gdy chcemy zwodować tender. W garażu zmieści się Williams Sportjet 395 oraz trzyosobowy skuter. Otwierając luk garażowy, uzyskujemy genialną przestrzeń do wypoczynku – tzw. „beach club”.

Wnętrze jachtu współgra ze sportowym, nowoczesnym charakterem jachtu za sprawą użytych materiałów takich jak: szlachetny palisander harmonijnie połączony ze szkłem, marmurem i stalą. Kabina armatorska, znajdująca się w centralnej części jachtu, zachwyca wspaniałą przestrzenią – otwarty layout kabiny, w którym również znajdują się elementy ze stali i szkła, umiejętnie oddziela łazienkę od reszty tego wyjątkowego apartamentu.

Na dziobie znajduje się równie przyjemna kabina typu VIP, a tuż obok dwie dodatkowe kabiny dwuosobowe – każda z prywatną łazienką. Doskonale wyposażona kuchnia znajduje się w oddzielnej części, by zapewnić jak największy komfort obsługi i serwisu podczas przygotowywania posiłków. W części dla załogi znajdują się dwie kabiny dla 4 osób, pomieszczenie serwisowe oraz pralnia.

Riva 88′ Folgore posiada dwa silniki MTU 16V 2000 M96L o mocy 2638 KM, prędkość maksymalna jachtu wynosi 39 węzłów, a prędkość przelotowa wynosi 33 węzły.

Dolce Mare Yachts jest wyłącznym przedstawicielem jachtów Riva w Polsce, zapraszamy do kontaktu:

#DolceMareYachts #RivaExclusiveDealer #RivaFolgore #Riva88Folgore #yachts #boats #jachty #jachtymotorowe #luksusowejachty #jachty #rivayachts #rivaboats

Add comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Log In

Categories