Home » RIVA Aquariva Super

Stocznia Riva Yacht przeniosła do luksusowego, nowoczesnego jachtu motorowego Aquariva Super wszystkie cechy i ponadczasowy urok legendarnej, luksusowej i niepowtarzalnej łodzi motorowej Riva Aquarama, która nadal jest obiektem pożądania miłośników, prestiżowego dobrego, marynistycznego, nautycznego stylu na całym świecie. Luksusowy Yacht Aquariva Super narodził się, ponieważ w nautycznym świecie motorowodniaków a może raczej na całym świecie, istnieje zapotrzebowanie na miękkie i eleganckie linie, szlachetne drewno (mahoniowe panele pokładowe z klonowymi wstawkami) i luksusowe skórzane wykończenia. Oczywiście, oprócz najlepszych cech łodzi Riva z jej bogatej historii, ten wyjątkowy jacht jest również wyposażony w najnowocześniejszą technologię, jak innowacyjna, sterowana elektronicznie dwubiegowa skrzynia biegów, zainstalowana w wersji standardowej, która zwiększa przyspieszenie bliźniaczych silników o mocy 370 KM. Silniki Yanmar, zapewniające wyjątkowe osiągi (przy maksymalnej prędkości 41,5 węzłów). I chociaż kadłub o długości 10,07 m i szerokości 2,8 m nie jest już zbudowany z drewna, ale z kompozytów kevlarowych, dzięki ewolucji technologicznej obszerna platforma przeciwsłoneczna na rufie jest wierną kopią tych, na których gościły w przeszłości takie gwiazdy jak Brigitte Bardot i Sophia Loren.
33 stopowa Aquariva Super świadczy o naturalnej ewolucji stylu łodzi Riva na przestrzeni ostatnich lat. Riva Aquariva Super jest wynikiem bliskiej współpracy między założycielami Officina Italiana Design: Mauro Micheli i Sergio Berettą, studiem projektującym wszystkie jachty z gamy Riva, oraz działem inżynieryjnym Grupy Ferretti.
Jej miękkie, eleganckie linie odzwierciedlają zamiłowanie do tradycji, wartościowe, pięknie rzeźbione drewniane pokłady (mahoń inkrustowany klonem) oraz skórzane wykończenia deski rozdzielczej i steru podkreślają przyjemność pływania w ponadczasowym klasyku, oferując jednocześnie niepowtarzalne, niezrównane emocje i wygodę.
Symbol nowoczesnej elegancji i stylu Riva, Aquariva Super potwierdza swój sukces na wszystkich kontynentach, podobnie jak legendarny Riva Aquarama – obecnie kultowy jacht motorowy kolekcjonerów na całym świecie.
Przeszłość, przyszłość, prestiż, przyjemność pływania, dreszcz emocji i poczucie doskonałości.
W trzech słowach: Riva Aquariva Super

Luxury Yacht – Riva Aquariva Super – Ferretti Group

Add comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Log In

Categories